Gdzie odbywa się TEK.day?

TEK.day Wrocław 2022 odbędzie się w Business Club’ie na Tarczyński Arena Wrocław. Skorzystaj z wejścia W3, na parterze znajdziesz naszą recepcję, gdzie odbierzesz identyfikator, samo spotkanie odbywa się na pierwszym piętrze.
Na recepcji czeka na Ciebie nasz personel, który odpowie na wszystkie pytania.
image

Jaki jest harmonogram spotkania?

TEK.day odbędzie się 31 marca 2022. Wszystkich odwiedzających zapraszamy od godziny 8.30, o tym czasie otwieramy część targową. Pierwszy wykład rozpoczyna się o godzinie 8.45, ostatni wykład skończy się około 15.00. Część targowa czynna będzie do godziny 16.00.

Czy muszę uczestniczyć w całym spotkaniu?

Nie, możesz dołączyć do nas o dowolnej godzinie, podobnie możesz opuścić spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Czy muszę zarejestrować się wcześniej?

Nie ma takiego bezwzględnego obowiązku, jednak bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację. Każdy uczestnik spotkania musi mieć identyfikator i jeśli zarejestrujesz się wcześniej, będzie na Ciebie czekał na recepcji. Jeśli nie zarejestrujesz się wcześniej, nasi wolontariusze zrobią to na miejscu, jednak zajmie to kilka dodatkowych minut

Co jeśli muszę zrezygnować z uczestnictwa w TEK.day Wrocław 2022?

Jeśli zarejestrowałeś się wcześniej na TEK.day, ale jednak nie będziesz mógł uczestniczyć, to mamy ważną prośbę: powiadom nas o tym mailem na adres info@tek.info.pl.

Będę głodny?

A skąd, jesteś naszym gościem! Od samego rana do Twojej dyspozycji będzie serwis kawowy, a od godziny 13.00 w Strefie Cateringu serwujemy ciepły posiłek.

Jak znaleźć wystawcę i inne atrakcje na TEK.day?

Każdy odwiedzający dostanie na recepcji informator targowy, gdzie znajdzie plan z rozmieszczeniem stoisk i listą wystawców a także plan dojścia na wykłady, strefę cateringu oraz pozostałe atrakcje.

Gdzie mam zostawić samochód?

Samochód zostaw na parkingu w strefie B. Skorzystaj z wjazdu A lub B, znajdujących się od strony Alei Śląskiej. Opłaty za parking to 2 PLN za pierwszą godzinę oraz 3 PLN za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.